Hizmetlerimiz

Karo Halı Kaplama

Karo halı zemin çözümleri, zengin model ve renk çeşitliliği ile fonksiyonel, modern ve sıcak çalışma ortamlarının yaratılmasını sağlar. Karo halılar yoğun trafiğe dayanım, hijyen, yangına dayanım, bütünlük, akustik performans ve yürüme konforu özelliklerini estetik değerler ve kalite ile buluşturuyor.

Karo halı kullanım alanı çok geniştir. Ofislerde, okullarda, bankalar, oteller, konferans salonları, kamusal binalar gib iher türlü kurum ya da kuruluş için yer zemin kaplaması olarak kullanılabilmektedir.  İç mekan dekorasyon ve tasarımlarında modern çizgiler oluşturmak için ideal bir halı kaplama çeşididir.

Ayrıca belirtmek gerekir ki karo halılar içerisinde en geniş renk yelpazesini bize sundukları için tüm kurum ve kuruluşların kurumsal renklerini yansıtabileceği bir zemin kaplama malzemesidir.

Karo Halının döşemenin sağladığı avantajların başında karo halı fiyatlarının ekonomik olması gelir. Aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım sağlaması diğer bir olumlu özelliğidir. 50×50 ebatlarında istenilen desende ya da renkte, gramaj bazında M2, başına 1000gr, 1200gr, 1400gr ve 1600gr polyemit ya da yün seçenekleriyle tercihiniz doğrultusunda döşenmektedir.

Karo halının birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Çok çeşitli desen ve renk seçeneklerine sahip olması, ısı ve ses izolasyonu sağlaması, döşeme kolaylığı ve yürüme rahatlığı, bu ürünün başlıca özellikleri arasında yer alırken, elit görüntüsü de her alanın ve mekânın dekorasyonuna uyum sağlamasına ve buda ürüne ayrı bir nitelik ve değer kazandırmasına neden olmaktadır. Karo Halı Çeşitleri bakımından pek çok farklı malzemeler ve bileşenlerden oluşmakta olup, sahip olduğu zengin renk ve model seçenekleri müşteri beğenisine sunmaktadır.

Kurulum ve kullanım kolaylığı: Karo halı nerdeyse tüm düz yüzeylere uygulanabilmesi açısından kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Karo halı 50×50 ebatlarında satışa sunulan, hijyenik, antistatik ve akustik özelliklerde, kullanışlı yer döşeme çeşididir. Üretim kalitesi ile rutubet ve küf oluşumların önüne geçmekte ve sağlıklı ve hijyenik alanların oluşturulmasına katkı sağlayan bu döşemeler, başka bir alana nakledilebilme özellikleri sayesinde de kullanıcısına ekonomik ve kullanışlı çözümler sunmaktadır.

Ticari alanların en çok tercih ettiği döşemeler arasında yer alan bu çözümler, Tiyatrolarda, ofislerde, kongre salonlarında, otellerde, bankalarda, devlet dairelerinde ve havaalanlarında kullanılmakta olup, sağlamış olduğu yürüme konforu ve yaya trafiğine açık yapısı itibariyle büyük beğeni ve talepler toplamaktadır.

Kullanım Alanları

  • Sağlık kurumları (Hastaneler, sağlık ocakları, dispanserler, vb.)
  • Eğitim kurumları (Okullar, anaokulları, yatakhaneler, kreşler vb.)
  • Devlet kurumları
  • Ofisler
  • Oteller
  • Alışveriş merkezleri
  • Kapalı spor salonları